http://www.cinergroup.com.tr  
/lang/tr/i/company_pics/firma_16_left.gif /lang/tr/i/company_pics/firma_16_left.gif
Ticaret, Sanayi ve Hizmet
  Park Holding
  Ciner Hava Taşımacılığı A. Ş.
/i/list_selected.gif Park Tıp Sağlık
  Havaş Turizm
  Lares Park Hotel (İstanbul)
  Park Denizcilik
  Denmar Depoculuk
  Park Sigorta
  Park İnşaat
  Park Cam
  Ciner Denizcilik
  Ciner Gemi
  Lares Turizm
 
 
21 Ekim 2002 tarihinde Ankara ili Nallıhan İlçesi Çayırhan Beldesi’nde Park Termik İşletmesi Sosyal Tesisleri içerisinde kurulan Park Tıp Sağlık’ın amacı; çoğunluğu kömür madenleri ve termik santralde olmak üzere Ciner Grubu bünyesindeki çalışanlarımıza ve belde halkına sağlık hizmetleri vermektir.

Park Tıp Sağlık, "Ağır ve Tehlikeli İşler Tüzüğü" kapsamında çalışan 3.000 çalışanımız ve bu kapsamda emekli belde halkı ile onların bakmakla yükümlü olduğu eş ve çocuklarını da kapsayan 10.000 ila 30.000 kişiye sağlık hizmeti vererek bölgedeki büyük bir boşluğu ve ihtiyacı doldurmayı amaçlamıştır.

Park Tıp Sağlık polikliniğinde; acil müdahale, tüm laboratuvar tetkikleri ve ekipmanları ile 6 yataklı özel hasta odasına ve tam donanımlı bir ambulansa sahiptir. Bilgisayarlı tüm vücut tomografisi hizmetinin de planlanlandığı poliklinikte; 2 uzman hekim, 2 sözleşmeli pratisyen hekim olmak üzere toplam 10 sağlık personeli görev yapmaktadır.

İhtiyaçlara ve gelişmelere bağlı olarak gerek uzman hekim, gerek sağlık personeli ve diğer lüzumlu en modern tıbbi malzemeleri ve teçhizatları da bünyesine katacak şekilde planlarını yapan Park Tıp Sağlık, faaliyetlerini bu planlamalara uygun olarak sürdürmektedir.

Ulaşım Bilgileri

Merkez
Barış Mah. Zeki Akın Sokak Çayırhan, Nallıhan/ANKARA
+903127961669
+903127961635


Tüm şirketler
A'dan Z'ye tüm şirketlerimizin
listesi için tıklayın

 

 
 
 
/i/footer_target.jpg