http://www.cinergroup.com.tr  
/lang/tr/i/company_pics/firma_18_left.gif /lang/tr/i/company_pics/firma_18_left.gif
Ticaret, Sanayi ve Hizmet
  Park Holding
  Ciner Hava Taşımacılığı A. Ş.
  Park Tıp Sağlık
  Havaş Turizm
/i/list_selected.gif Lares Park Hotel (İstanbul)
  Park Denizcilik
  Denmar Depoculuk
  Park Sigorta
  Park İnşaat
  Park Cam
  Ciner Denizcilik
  Ciner Gemi
  Lares Turizm
 
 
23 Nisan 1999 tarihinde Taksim Park Plaza adı ile Ciner çatısı altında faaliyete başlayan otel, yenilenerek 16 Şubat 2004’te LaresPark Hotel adıyla Taksim/İstanbul’da hizmet vermeye başladı.

Deluxe konfor şimdi Taksim'de!...

LaresPark Hotel Taksim;  4 Lares Suite  , 2 Presidental Suite , 4 Junior Suite , 2 Engelli odası,  14 Deluxe Oda  ve 138 standart oda olmak üzere toplam 164 odası ile konuklarına hizmet vermektedir.

Sıcak bir atmosfere sahip tüm odalarımız, televizyon üzerinden sunulan internet bağlantısı, ödemeli özel film kanalları, oyunlar, fatura görüntüleme ve uyandırma servislerinden oluşan televizyon sisteminden, diğer her türlü ihtiyaçlara kadar en küçük ayrıntılar göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır.

Zengin açık büfe kahvaltısı ile güne başlayan Turkuaz Restoran, öğle ve akşam yemekleri için özel dizaynı ile seçkin bir mekandır.  

Ayrıca  Portifino Stage Restaurant mutfağında usta şeflerin özel malzemelerle ürettiği Akdeniz Mutfağı lezzetlerini tadabilirsiniz. 

10 kişilik toplantılardan  300  kişilik toplantılara kadar farklı seçenekler sunan toplantı salonlarımız ( 10 adet), özel dizaynı ve tüm teknik ekipmanları ile iş toplantılarını, yemeklerini ya da düğün organizasyonlarını başarıyla gerçekleştirmek için özel olarak tasarlanmıştır.

Otelimizin lobi katında yer alan  "Portofino Stage"   her akşam canlı müzik eşliğinde rahat ve sıcak bir ortamı kucaklayarak günün yorgunluğunu unutabilmek için uluslararası içkileri ve puro alternatifleri ile seçkin bir ortam sunmaktadır. Otelimizde konaklayan misafirlerimizin ücretsiz olarak faydalanabildiği LaresPark Hotel Taksim Sağlık Merkezi, kapalı havuzundan Türk hamamına, saunadan jimnastik salonuna kadar her türlü spor aktivitesini yapabileceği bir mekan olarak hizmet vermektedir.


Ulaşım Bilgileri

Merkez
Topçu Cad., No: 23, 34437, Taksim / İSTANBUL
+902122545100
+902122569249


Tüm şirketler
A'dan Z'ye tüm şirketlerimizin
listesi için tıklayın

 

 
 
 
/i/footer_target.jpg