http://www.cinergroup.com.tr  
/lang/tr/i/company_pics/firma_34_left.gif /lang/tr/i/company_pics/firma_34_left.gif
Ticaret, Sanayi ve Hizmet
  Park Holding
  Ciner Hava Taşımacılığı A. Ş.
  Park Tıp Sağlık
  Havaş Turizm
  Lares Park Hotel (İstanbul)
  Park Denizcilik
  Denmar Depoculuk
  Park Sigorta
  Park İnşaat
  Park Cam
/i/list_selected.gif Ciner Denizcilik
  Ciner Gemi
  Lares Turizm
 
 
Ciner Denizcilik San. ve Tic. A.S. Türkiye'de kurulmuş bir şirkettir ve genel merkezi İstanbul Üsküdar'da  bulunmaktadır.

Şirketin dökme yük ve tanker gemilerinden oluşan zengin çeşitlilikte bir filosu vardır. Şu anda filoda 18 ticari gemi bulunmaktadır. Bu gemilerin bir kısmı teslim alınmış, yapımı halen devam etmekte olan bir kısmının ise 2013 yılına kadar teslim alınması umulmaktadır.

Filoya ait 16  adet dökme yük ve 2  adet de tanker gemisi bulunmaktadır. Bütün gemiler, Kore ve Çin'de, Ciner Denizcilik San. Ve Tic. A.S.' nin varolan piyasa kurallarına ve son teknolojik gelişmelere uygun olduğunu düşündüğü ticari ve teknik özelliklere sahip A sınıfı tersanelerde yaptırılmaktadır. Filonun toplam taşıma kapasitesi 1.153.000 tondur. Özellikle dökme yük gemileri bu oranın yaklaşık % 72 sini sağlarken tanker gemileri takriben bu oranın % 28'ini karşılamaktadır.

Ciner Denizcilik San. ve Tic. A.S. kısa bir süre sonra gemi nakliyatı konusunda piyasayı en yakından takip eden şirket durumuna gelecektir. Şirket, dökme yük ve tanker taşımacılığı konusunda varlığını sürdürürken LNG ve diğer bazı özel pazarlara girmeyi hedeflemektedir.

Ulaşım Bilgileri

Merkez
Paşalimanı Caddesi No:41, 34670 Paşalimanı-Üsküdar/İSTANBUL
2165312400
2165312598


Tüm şirketler
A'dan Z'ye tüm şirketlerimizin
listesi için tıklayın

 

 
 
 
/i/footer_target.jpg