http://www.cinergroup.com.tr  
/lang/tr/i/company_pics/firma_27_left.gif /lang/tr/i/company_pics/firma_27_left.gif
Medya
  Ciner Yayın Holding
  Gazete Haberturk
  Ciner Medya Yatırımları
  HaberTurk Gazetecilik ve Matbaacılık
/i/list_selected.gif C Yapım Filmcilik
  Habertürk
  Bloomberg HT
 
 
C Yapım Filmcilik; başta sinema ve dizi film projeleri olmak üzere, reklam prodüksiyonları, belgeseller ve müzik klipleri üretmek üzere kurulmuş bir yapım şirketidir.

Firmanın ana hedefi, son yıllarda hızlı bir büyüme trendine giren Türk film ve dizi endüstrisi içerisindeki ana aktörlerden biri olmaktır. C Yapım Filmcilik Türk sineması ve dizi sektörü için fikir, senaryo ve yapım projeleri geliştirmektedir. Firmanın ana stratejisini, kendine özgü bir dil yaratma konusunda yeterli performansı bir türlü gösteremeyen Türk sinemasına kuramsal açıdan ve yapım alanında yapılacak çalışmalarla yeni bir soluk getirmektir. Tüm bunları yaparken anahtar kelimeleri kalite ve yenilik olacaktır. Daha önce denenmemiş olanı entelektüel bir birikimle harmanlayarak, gündem yaratacak/değiştirecek projeler geliştirmek, şirketin en büyük amacıdır.

Temelde fikir üreten bir firma olan C Yapım, içinde bulunduğu sektörün gerektirdiği her türlü donanım ve yazılım imkanına sahiptir. Bünyesinde yer aldığı Ciner Medya Grubu'nun finansal ve teknolojik desteği de C Yapım’ın en önemli avantajlarından biridir. 

C Film, Ciner Grubu'nun Bloomberg HT, Habertürk gibi önde gelen medya organizasyonlarında çalışan geniş ufuklu gazeteci, televizyoncu ve yöneticileriyle her an iletişim halindedir. Hollywood sinemasıyla da uzun yıllar beraber çalışma tecrübesine dayanan köklü ilişkileri güçlü bir şekilde devam etmektedir. Şirketin fikir ve proje geliştirme alanında iddialı olmasının ana kaynaklarından biri de bu yakın işbirlikleridir.

Ulaşım Bilgileri

Merkez
Abdülhakhamit Cad. No: 25 Beyoğlu / İSTANBUL
+902122562791
+902123136590


Tüm şirketler
A'dan Z'ye tüm şirketlerimizin
listesi için tıklayın

 

 
 
 
/i/footer_target.jpg