http://www.cinergroup.com.tr  
/lang/tr/i/company_pics/firma_25_left.gif /lang/tr/i/company_pics/firma_25_left.gif
Medya
  Ciner Yayın Holding
  Gazete Haberturk
  Ciner Medya Yatırımları
  HaberTurk Gazetecilik ve Matbaacılık
  C Yapım Filmcilik
  Habertürk
/i/list_selected.gif Bloomberg HT
 
 
68 ülkede 200 milyondan fazla eve ulaşan ekonomi kanalı Bloomberg TV, Habertürk kalitesiyle Türkiye’de Türkçe olarak yayın hayatına başladı.

Bloomberg HT kablolu yayın ve uydu üzerinden Türkiye ile Türk cumhuriyetlerine 7 gün 24 saat iş ve finans dünyası ile ilgili güncel haber taşıyor.

Ciner Medya Grubu, Bloomberg Television’ın New York, Londra ve Hong Kong’da bulunan son teknolojiye sahip stüdyolarını, üretim hizmetlerini ve haber toplama çalışmalarını Türkiye’ye taşıdı. Ayrıca, dünya üzerindeki 145 temsilciliği de içeren Bloomberg News
hizmetlerine erişim olanağı sağlıyor.

Bloomberg HT'yi diğer ekonomi kanallarından ayıran en önemli özelliği sokaktaki insanın da kolayca anlayabileceği bir dil kullanılıyor olması. İş dünyasının profesyonellerinden sokaktaki vatandaşa, ev hanımından küçük işletmelere kadar her kesime hitap eden Bloomberg HT, yalnızca finans ve ekonomi programlarıyla değil, kültürsanat, sinema, spor, yarışma, biyografi gibi birçok konuda izleyicileri ekran başına çekiyor.

Bireysel portföy danışmanlığından emtia fiyatlarının geleceğine kadar çok geniş bir yayın yelpazesi bulunan Bloomberg HT İş dünyasının haber ve yorum beklentilerine tam anlamıyla cevap verebilen bir kanal.

Türkiye’deki piyasalar kapandıktan sonra da yayında olan Bloomberg HT, New York’a canlı bağlanıp dünya piyasalarının nabzını da tutuyor, ardından İstanbul’daki stüdyolarında, dünyadaki finansal hareketlerin Türkiye’ye olası yansımalarını tartışmaya açıyor.


Ulaşım Bilgileri

Merkez
Abdülhakhamit Cad. No: 25 Beyoğlu / İSTANBUL
+902123136000
+902123136590


Tüm şirketler
A'dan Z'ye tüm şirketlerimizin
listesi için tıklayın

 

 
 
 
/i/footer_target.jpg